Weekend z Kolacją Oni

Beskid Sądecki

Kolacja Oni

Głównymi bohaterami tegorocznego beskidzkiego finału Dr Irena Eris Tasty Stories w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój w dniach 14-16 września br. są Janusz Myjak, szef kuchni Restauracji Szósty Zmysł i jego żona, przepojony ekologicznymi ideałami hodowca krów rasy limousine z bratem weterynarzem, to również zakochana w Krynicy przewodniczka oraz wszechstronny strażak, który jest jednocześnie barmanem.

Na podstawie pochodzących od nich inspiracji kulinarnych, niezwykłą ucztę przygotuje trzech utalentowanych szefów kuchni – Janusz Myjak oraz jego goście Paweł Kras (Restauracja Bottiglieria 1881, Kraków) i Marcin Sołtys (Restauracja Filipa 18, Kraków), którzy podadzą swoje dania podczas plenerowej KOLACJI ONI w sobotni wieczór u podnóża Jaworzyny.

Kolację poprzedzi seans filmowy w hotelowym kinie letnim – arcyciekawy dokument „W obronie jedzenia” – w którym autor Michael Pollan szuka odpowiedzi na pytania, co tak naprawdę powinniśmy jeść i jakie zasady przestrzegać, by jedzenie stało się źródłem zdrowia, siły i po prostu codziennej czystej przyjemności.

Przeżyjmy to jeszcze raz

Pyszne jedzenie, niecodzienny wystrój i cudowna atmosfera – tak było podczas KOLACJI ONI!
Zabieramy Was do Krynicy-Zdroju, by poczuć wyjątkowy klimat tamtych chwil.