Agnieszka Wilbrandt

Wzgórza Dylewskie

Agnieszka Wilbrandt

Agnieszka Wilbrandt jest pierwszą kobietą szefem kuchni w historii Hoteli SPA Dr Irena Eris. Odpowiada za restaurację Oranżeria w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Zaczynała od stanowiska kucharza, ucząc się z dużą pokorą pracy zespołowej i sztuki kulinarnej w praktyce.

Dzięki pracowitości i twardemu charakterowi bardzo szybko awansowała. Po roku pracy była sous chef. Od 2012 roku (z roczną przerwą) jest szefową kuchni restauracji Oranżeria i zarządza 35 osobowym zespołem. Jest świetnie zorganizowana, konsekwentna w działaniu, umie zbudować zgrany zespół i stworzyć znakomitą atmosferę pracy. Cierpliwość i opiekuńczość ćwiczy w domu, bo jest mamą trzech wspaniałych córek. Podkreśla, że przy tak nieregularnej i wymagającej pracy, jaką jest zarządzanie kuchnią prestiżowego hotelu, nie bez znaczenia jest oparcie w mężu.

Jej kulinarną fantazję i kobiecą rękę widać w serwowanych daniach, które są idealnie dostosowane do takiego miejsca jakim jest SPA – są lekkie i wykwintne, przygotowane z najczęściej lokalnych produktów, których wyszukuje ze starannością wśród sąsiadów – okolicznych producentów.

Comments are closed.