Weekend ze smakiem – Wzgórza Dylewskie

Wzgórza Dylewskie

Weekend ze smakiem

Po raz czwarty będziemy świętować Dr Irena Eris Tasty Stories. Podczas weekendu czekają Państwa dwa dni licznych, nie tylko kulinarnych, atrakcji. W tym roku bohaterem naszych opowieści jest NATURA.

W piątkowy wieczór, w plenerowej Rybakówce nad stawem, przy ognisku, zapraszamy gości do udziału w spotkaniu z lokalnymi producentami i rolnikami współpracującymi z hotelem. Nie zabraknie okazji do spróbowania ich wyrobów i degustowania dań przygotowanych przez hotelowych kucharzy, a także do ciekawych, pełnych inspiracji rozmów. Jak co roku, przygotowana jest na żywym ogniu niespodzianka kulinarna. Podczas spotkania będzie trwał kiermasz lokalnych produktów.

W sobotę gości czekają spotkania ze specjalistami od zielarstwa, wszystkich leśnych tajemnic, kulturoznawstwa i dziedzictwa kulinarnego. Zaś kulminacją mazurskiego weekendu ze smakiem jest wyjątkowa kolacja z autorskim menu degustacyjnym i eko wine pairingiem w Gospodzie Sielanka. Jej twórcami będą wspólnie gotujący szefowie kuchni Hotelu SPA – Agnieszka Wilbrandt (z Restauracji Oranżeria) i Grzegorza Gręda (z Restauracji Romantyczna) oraz zaproszeni do współpracy wybitni szefowie kuchni – Robert Trzópek (Restauracja Bez Gwiazdek w Warszawie) i Sebastian Olma.

Partnerem spotkań kulinarnych na terenie Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest Gmina Ostróda.